fbpx

ВІДГУКИ

«Школа Далекобійників» – це не тільки чудова якість, але і справжні професіонали, які допоможуть навчитися водінню якомога швидше і максимально якісно.

0
Оцінка
Знайшов дану школу через фейсбук ще в 2018 році, довго вагався чи це навчання щось мені дасть. Нарешті через рік я вирішив і пішов навчатись. Навчання тривало тиждень в дуже напруженому ритмі, половина дня їзди, а друга половина теорії. Давалося все дуже легко, гарно пояснювали, багато навчального матеріалу, мають навіть симулятор віртуальної реальності. Навчанням був дуже задоволений, а коли пішов працювати то всі знання і матеріали які отрима дуже стали в нагоді. На даний момент працюю на польській фірмі. Ставлення непогане, зарплата близько 1800 євро
Юрій Чеба
0
Оцінка
Дуже хотів стати дальнобойщиком бо тато все життя за рульом. Пішов стажуватися до тата на пару, через два тижні муки батько відправив мене в школу щоб навчили. Через тиждень навчань я з легкістю паркуюся заднім ходом, це основне що для мене було важко в їзді. Ще вчили по тахографі, та допомогли зробити чіп карту.
Орест Сініца
0
Оцінка
Порадив брат. Раніше тут вчився ще в 2018 році. Навчають добре. Рекомендую
Микола Кусень
0
Оцінка
Вчився у них, колега порадив. викладали всьо супер, на заняттях цікаво і нескучно. їздити навчили добре. правда роботу чекав 3 місяці через карантин. дякую!!!
Степан

Наші випускники

Після навчання можемо допомогти з роботою за кордоном!

Школа Далекобійників

«Школа далекобійників» – це Ваш шанс не тільки здобути нові корисні знання, а й отримати високооплачувану роботу в Польщі!